آزالیا

سه شنبه 19 شهریور 1398 542 بازدید کننده گروه آرشیو اخبار

آزالیا

گل آزالیا در اصل گیاه خانگی نیست. گل باغچه و بالکن و فضای باز است.

 اگر می‌خواهید در خانه گل آزالیا نگه دارید باید به فکر یک نسیم دائمی نیز باشید. حتی در طول شب هم شما باید پنجره را باز نگه دارید پس باید‌ در بالکن یا تراس یا راه پله نگهدرای شود.

لازم است برای ظهور غنچه‌ها، محیط کمی سرد باشد. این گیاه در ماه‌های پاییز و زمستان شکوفه می‌دهد.

در ماه اسفند تا اوایل اردیبهشت، گلدان را عوض کرده و به یک گلخانه یا اتاق کمی خنک ببرید. در ماه‌های اردیبهشت تا خرداد در سایه قرار دهید.

این گیاهان محیط گرم را دوست ندارند.

تمام آزالیاها نسبت به سرمای زمستان مقاوم هستند. حتماً از گلدان‌های سفالی استفاده کنید تا ریشه‌ها را از سرما محافظت کنند.

 

این گیاه در بین طرفداران بنسای بسیار پرطرفدار است. درنهایت اینکه به نور بسیار زیاد نیاز دارد.


آزالیاگل فلورا - گل فروشی اینترنتی و آنلاین در شیراز9/10/2019گل آزالیا در اصل گیاه خانگی نیست. گل باغچه و بالکن و فضای باز است. اگر می‌خواهید در خانه گ... گل آزالیا در اصل گیاه خانگی نیست. گل باغچه و بالکن و فضای باز است. اگر می‌خواهید در خانه گل آزالیا نگه دارید باید به فکر یک نسیم دائمی نیز باشید. حتی در طول شب هم شما باید پنجره را باز نگه دارید پس باید‌ در بالکن یا تراس یا راه پله نگهدرای شود.لازم است برای ظهور غنچه‌ها، محیط کمی سرد باشد. این گیاه در ماه‌های پاییز و زمستان شکوفه می‌دهد.در ماه اسفند تا اوایل اردیبهشت، گلدان را عوض کرده و به یک گلخانه یا اتاق کمی خنک ببرید. در ماه‌های اردیبهشت تا خرداد در سایه قرار دهید.این گیاهان محیط گرم را دوست ندارند.تمام آزالیاها نسبت به سرمای زمستان مقاوم هستند. حتماً از گلدان‌های سفالی استفاده کنید تا ریشه‌ها را از سرما محافظت کنند. این گیاه در بین طرفداران بنسای بسیار پرطرفدار است. درنهایت اینکه به نور بسیار زیاد نیاز دارد.5.0
دسته بندی خبرها

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به گل فروشی اینترنتی فلورا است

طراحی فروشگاه اینترنتی و سئو مرکز طراحی وب زئوس
محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید شما اضافه گردید